Praha.cz

 
Nacházíte se: Průvodce Fotografie Prahy Pražské mosty a zahrady

Pražské mosty a zahrady

Pokud se necháte zlákat na projížďu parníkem po Vltavě, určitě neprohloupíte. Uvidíte nejen krásné pražské mosty a významné památky, ale navíc si odpočinete a naberete síly na další poznávání.

Když budete chtít vidět více přírody pohromadě, není nic snazšího než vyjet si lanovkou na Petřín a uvelebit se na dece v některé části Petřínských sadů, kde můžete také obdivovat krásný výhled na Prahu. Nebo navštivte některou z pražských zahrad, které Vás ohromí svou upraveností a geometricky upravenými keři či stromy, že si budete připadat jak v pohádce.


Autorem fotografií je p. Michal Němejc - www.krasyprirody.cz

 

O autorovi:
Michal Němejc je profesionální fotograf, kterého Praha okouzlila natolik, že se rozhodl její atmosféru zachytit objektivem fotoaparátu. Během let 2005–2007 vytvořil rozsáhlou galerii s názvem Krásy Prahy, nově pak turistický průvodce Prahou, který najdete na adrese www.kamvpraze.info. Kromě Prahy Michal Němejc fotografuje i krajinu - www.krasyprirody.cz vás přesvědčí o tom, že za krásnými přírodními scenériemi není třeba jezdit daleko.

Všechny fotografie je možné zakoupit pro komerční i nekomerční účely za výhodné ceny. Bližší informace získáte na e-mailové adrese michal@krasyprirody.cz.

DOPORUČUJEME

Fotografie Prahy - Galerie nejkrásnějších míst a zákoutí Prahy. | Kam v Praze - Načerpejte inspiraci v turistickém průvodci Prahou.

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz