Praha.cz

 
Kam v Praze na dobrý oběd?
Pondělí, 05. září 2016 05:00
Portál Meníčka.cz - www.menicka.cz

Hledáte, co kde mají k obědu? Kam vyrazit o polední pauze? Prohledáváte ve Vašem okolí den co den webové stránky jednotlivých restaurací? Čas oběda se nezadržitelně blíží a Vy stále tápete? Odpověď na tyto otázky je jednodušší, než si myslíte – portál menicka.cz. Databáze v Praze obsahuje celkem 562 gastronomických provozoven.Proč ztrácet svůj čas zdlouhavým hledáním Vašich jednotlivých oblíbených restaurací na Internetu, když si je snadným způsobem můžete vyfiltrovat a uložit do oblíbených na tomto portále.

„Na jeden klik má uživatel k dispozici souhrn všech provozů s poledním menu. Klademe důraz, aby každý uživatel nalezl to, co hledá. To je onen důvod, proč naši databázi neustále rozšiřujeme,“ uvedl spoluzakladatel služby Jakub Lukáš.

Menicka.cz fungují na území České republiky od roku 2003 – jedná se o etablovaný portál na internetovém kolbišti. Databáze čítá víc než 4000 aktivních gastronomických provozů. Jedná se o jejich přehled napříč Českou republikou. Návštěvník zde nalezne nejenom aktuální denní nabídku svých oblíbených restaurací, ale také stálé jídelní lístky, akce, fotografie a jiné doplňující informace.

Dobrou chuť :-)


Portál Meníčka.cz - www.menicka.czKomerční článek(zem)Kam v Praze na dobrý oběd?