Praha.cz

 
Business zprávy
Vysává vás vaše současná hypotéka? Refinancujte!
Pondělí, 05. říjen 2015 14:29
Vysává vás vaše současná hypotéka? Refinancujte!

Pokud je vaše hypotéka nevýhodná, nemusíte to trpět. Pryč jsou ty doby, kdy byl přechod k jiné bance obtížný.  Najděte si výhodnější nabídku a vaši hypotéku refinancujte. Pokud se vám podaří vaši hypotéku přenést jinam, kde získáte lepší podmínky, ušetříte na úrocích. A jak jistě sami dobře víte, celková suma úroků může v případě hypotečního úvěru činit poměrně vysokou částku. Refinancováním vaší hypotéky pomocí nabídky s nižší úrokovou sazbou tak můžete významně ušetřit. Kde ale výhodnou nabídku hypotéky, která umožňuje refinancování, najít?

Celý článek...
 
Pořiďte si parkovací místo v centru Prahy
Pátek, 02. říjen 2015 12:12
Pořiďte si parkovací místo v centru Prahy

Když potřebujete zajet autem do centra, měli byste si vyhradit alespoň hodinu na parkování. I tak ale hrozí, že zaparkujete daleko od místa, kam potřebujete a ještě to bude drahé. Jděte na to chytře a pořiďte si luxusní garážové stání!

Celý článek...
 
Moderní materiály ve stavebnictví mají zelenou, zákazníci si je žádají
Čtvrtek, 01. říjen 2015 09:07
WoodPlastic

Díky špičkovým technologiím se na trhu setkáváme stále častěji s moderními materiály, které mají výborné užitné vlastnosti. Jedním z moderních terasových materiálů jsou dřevoplasty neboli WPC, které si získávají v poslední době čím dál víc příznivců. Dřevoplasty si zachovávají vzhled přírodního dřeva, díky přidané složce plastu však odolávají vnějším vlivům a mohou tak majitelům sloužit desítky let.

Celý článek...
 
Developeři zjišťovali, jak vypadá ideální okolí nových bytů v Praze
Čtvrtek, 01. říjen 2015 08:08
Developeři zjišťovali, jak vypadá ideální okolí nových bytů v Praze

Více než 500 lidí, kteří si v uplynulých letech koupili nové byty v Praze, se zúčastnilo průzkumu ohledně občanské vybavenosti v okolí jejich bydlení.

Celý článek...
 
Evropská asociace ECTA pomůže Dial Telecomu se strategií lepšího pokrytí ČR až 100Mb internetem
Pondělí, 31. srpen 2015 14:27
Dial

Dle usnesení EU má mít každá domácnost možnost se připojit vysokorychlostním internetem do roku 2020; Dial Telecomu má k tomu pomoci zázemí ECTA, asociace s vynikajícím renomé.

Celý článek...
 
Drahé krémy dnes už nahrazují vitamínové injekce
Pátek, 28. srpen 2015 11:34
Mediestetik

Kůže obličeje a dekoltu je v létě vystavena silnému působení slunce, chlóru z bazénů nebo soli v moři. Aby se ještě během podzimu správně regenerovala, je potřeba ji dopřát náležitou péči. Mnoho žen namísto luxusních a drahých krémů dnes už ale upřednostňuje drobné miniinvazivní metody, jakou je třeba mezoterapie.

Celý článek...
 


Strana 7 z 19