Praha.cz

 
Nacházíte se: Pražané Pražanům Vaše zprávy Nová Poradna pro odvykání kouření v Praze
Nová Poradna pro odvykání kouření v Praze
Pondělí, 09. červen 2014 22:11

Jistě je mezi Vámi mnoho těch, kteří se s většími či menšími úspěchy snaží přestat kouřit nebo nad tím uvažují. Dovolte mi proto, abychom Vám představili nově vzniklou Poradnu pro odvykání kouření. Přestat kouřit není vůbec jednoduché a proto je tu naše poradna – nabízíme Vám odbornou pomoc – zaměstnanci poradny mají vysokoškolské vzdělání přímo v oboru léčby závislostí. Dále Vám poskytneme cenné rady a podporu při Vašem odvykání.


Zakládáme si na individuálním přístupu a sestavíme Vám odvykací plán dle Vašich potřeb a dle míry Vaší závislosti na nikotinu.

Pro úspěšné odvykání se doporučuje absolvovat alespoň 6 konzultací, které jsou rozloženy do období 6 měsíců. Více informací naleznete na internetových stránkách www.poradna-odvykanikoureni.cz nebo nás můžete kontaktovat prostřednictví mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript případně zavolat na tel. číslo 604 376 486.

Motto: „Člověk dokáže všechno, pokud opravdu chce..“

Pokud chcete opravdu přestat kouřit, neváhejte nás kontaktovat. V současné době máme akční ceny konzultací, pokud se objednáte na prázdninové měsíce (červenec, srpen). Jedna konzultace trvající přibližně 45 – 60 minut dle potřeb klienta stojí 250 Kč. Pokud vykouříte například denně 7 cigaret, utratíte za kouření přibližně 714 Kč za měsíc. Není lepší jednorázově zainvestovat do léčby? Vaše investice se Vám několikanásobně vrátí. V následujících měsících nedáte již za kouření ani korunu a můžete si například koupit něco, po čem již dlouho toužíte nebo jet na zaslouženou dovolenou. Nicméně ze všeho nejdůležitější a nejzásadnější je tato investice pro Vaše zdraví. Je prokázané, že již za pouhé 2 týdny až 3 měsíce po odložení cigaret se Vaše plíce začínají regenerovat. Za 5 let se riziko, že u Vás propukne srdeční onemocnění, snižuje na polovinu a to přeci není málo…. Zdraví máme jen jedno, a proto bychom se k němu tak měli chovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Za tým Poradny pro odvykání kouření Mgr. Eva Přibylová

Nová Poradna pro odvykání kouření v Praze
 

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz