Praha.cz

 
Nacházíte se: Průvodce Fotografie Prahy Noční Praha

Noční Praha - kouzelnější než ve dne?

Ten, kdo si vyšel na procházku Prahou i ve večerních či pozdně nočních hodinách mi dá určitě za pravdu, že kouzelnější pohled jen těžko uvidí! Panorama osvíceného Pražského hradu je jen jeden z pohledů, který stojí za to vidět.

Procházkou po nočním Karlově mostě se dostanete na nábřeží, kde můžete narazit na další nádherné památky jako je Národní divadlo, které se v nočním světle blyští snad ještě více než ve dne nebo také Úřad Vlády se zlatě zářící kopulí.

Poté se ještě projděte pražskými uličkami, kde na Vás budou dýchat duchové města. Nakonec budete ze všeho ohromeni tak, že nebudete moci usnout a budete se na ta nádherná místa neustále vracet nejen ve spánku.


Autorem fotografií je p. Michal Němejc - www.krasyprirody.cz

 

O autorovi:
Michal Němejc je profesionální fotograf, kterého Praha okouzlila natolik, že se rozhodl její atmosféru zachytit objektivem fotoaparátu. Během let 2005–2007 vytvořil rozsáhlou galerii s názvem Krásy Prahy, nově pak turistický průvodce Prahou, který najdete na adrese www.kamvpraze.info. Kromě Prahy Michal Němejc fotografuje i krajinu - www.krasyprirody.cz vás přesvědčí o tom, že za krásnými přírodními scenériemi není třeba jezdit daleko.

Všechny fotografie je možné zakoupit pro komerční i nekomerční účely za výhodné ceny. Bližší informace získáte na e-mailové adrese michal@krasyprirody.cz.

DOPORUČUJEME

Fotografie Prahy - Galerie nejkrásnějších míst a zákoutí Prahy. | Kam v Praze - Načerpejte inspiraci v turistickém průvodci Prahou.

Kde nás najdete online

Facebook Praha.cz Twitter Praha.cz Google+ Praha.cz